دنیای کودک
لباس بچه گانه - فروشگاه کودک - لباس کودک
انتخاب لباس کودک

انتخاب لباس کودک

* برای هر کدام از بچه ها، جوراب و زیر پوش جینی ، به یک رنگ و یک مدل و از یک برند بخرید. این پوشاک زود کهنه می شوند و اگر سایز بزرگ باشند باعث ناراحتی می شوند. شما که نمی خواهید به خاطر گم شدن یک لنگه از جوراب خوب، لنگه دیگر آن را هم دور بیاندازید. داشتن جوراب های همرنگ و از یک مدل اینجا به درد می خورد،


اگر نمی دانید سایز بچه چند است، همراه او به خرید بروید یا یک بچه هم سن او پیدا کنید. حواس تان باشد که بچه ها خسته نباشند و غذایشان را کامل خورده باشند تا حین خرید شروع به بداخلاقی نکنند. اگر وقت بچه ها را ندارید به تنهایی بروید ولی از جایی خرید کنید که اگر اندازه نشد پس بگیرند.

 

بچه ها از لباس هایی که تکه های خاص مثل دکمه های رنگی یا تکه دوزیهای برجسته دارند، بیشتر خو ششان می آید. آنها برای او، مهمتر از مدل لباس هستند. باید در لباس نکته ای باشد که بچه ها دوست داشته باشند آن را کشف کنند.

یک عادت که خوب به کار گرفته ایم و واقعاً خرید لباس ترخیص کالا از گمرک در پایان فصل در اندازه های سال آینده است. لباس های حمام کردن با قیمت 5 دلار یا کمتر می رود. اگر فرزندان شما به طور مکرر شنا می کنند ، در صورت عدم ترخیص می توانید یک یا دو لباس شنا را در اندازه سال آینده با قیمت یک نفر خریداری کنید. به این ترتیب من بعضی از لباس های خیلی زیبا را بدست آورده ام که در غیر این صورت حتی گران قیمت بودن حتی ممکن است مورد توجه قرار بگیرند.

من عاشق چرخ خیاطی خودم هستم. من هرگز کاری را که ارزش فروش داشته باشم انجام نمی دهم و به همه نمی گویم که خیلی نزدیک به نظر نرسند ، اما هنوز هم به طور مرتب از آن استفاده می کنم. لباس و دامن نو پا را از تکه های پارچه ساخته ام. من لباس های یکی از لباس هایم را تهیه کردم من از تی شرت های قدیمی برای انجام پروژه های سرگرم کننده برای دخترم استفاده کردم. بدیهی است که این موضوع در مورد پسران سخت تر است ، اما در واقع چشم انداز خرید کمتر را می گیرد و چرخش جدیدی به آن می بخشد. این یک فرصت خلاق بودن است. من به دامن دخترم که با کله های کج ساخته ام ، نگاه کردم و به خودم افتخار کردم. نه از توانایی های خیاطی من ، بلکه از زحمت من است.

سعی کنید شلوار یا دامن کودک شما به جای دکمه و کمر، کش داشته باشد تا بچه در آن راحت باشد. بچه ها در این سن به غذا خوردن می افتند و معمولا لباس هایشان را کثیف می کنند. لباس کودک را از جنس هایی انتخاب کنید که به راحتی در ماشین لباسشویی شسته می شوند و لکه بری آنها آسان است.باید رنگ لباس رویی را طوری انتخاب کنید که زیاد کثیفی را نشان ندهد.اگر قرار است کودک غذا بخورد حتما روی لباس پیشبند ببندید.


ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۸ چهاردهم آبان ساعت 12:00 AM توسط kidswearارسال نظر
  Powered By NoteAhang , The Iranian Virtual Music Society
Persian Music Community
 
ایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان